Obecní ples končil nad ránem

ImageBoršice u Blatnice mají za sebou svůj druhý Obecní ples. O tom, že se vydařil, svědčí možná nejlépe fakt, že končil až nad ránem. Muzika vyhrávala na dvou místech, mažoretky z Ostrožské Lhoty se představily v několika podobách a zlatým hřebem bylo vystoupení tanečníků verbuňku z Podluží. Dechová hudba Boršičanka má také své webové stránky, které můžete navštívit na:  http://www.borsicanka.cz/

 

Podívejte se prosím na fotogalerii 


 

 

Pokud jde o muziku, v hlavním sále vyhrávala dechová hudba Boršičanka Antonína Koníčka, v přísálí zněla lidová muzika v podání cimbálové muziky Grajcar z Dolních Bojanovic. Zájem o muziku byl opravdu velký, parkety na obou místech byly přeplněné. 

Samozřejmě nechybělo víno v té nejlepší kvalitě, místostarostovi Boršic u Blatnice ing. Liboru Zlomkovi se podařilo získat 267 hodně rozmanitých vzorků. Seznam těch, jejichž víno hosté plesu "koštovali" by byl hodně dlouhý, stejně jako vybrané kategorie, u většiny vzorků šlo o výběr z hroznů či pozdní sběr, přičemž převažovala mladá vína  (osobně jsem si na doma koupil Neuburské z Vinařství Novosedly a bylo hodně dobré).

Samozřejmě největší zájem byl o tombolu, už na začátku plesu se hodně párů točilo právě kolem tomboly a zvědavě zjišťovaly, co dobrého obec připravila. Cen bylo téměř třista, nejcennější byla zřejmě videokamera a také týdenní pobyt pro čtyři osoby v apartmánu rybářské chaty v Luhačovicích. Nechyběl ovšem například divočák nebo bažanti či zajíci.

Na ples přijeli také zástupci partnerské obce Bzince pod Javorinou, jejich starosta si atmosféru v Boršicích u Blatnice velmi pochvaloval a po celý ples vypadal hodně spokojený.

Obecní ples ukázal, že lidé v Boršicích mají zájem se bavit a potkávat se při podobných příležitostech. Pokud tomu bude tak nadále, mohl by se v Boršicích vydařit celý letošní rok, který patří k těm nejvýznamnějším - obec totiž slaví 725 let od první písemné zmínky.

"Věřím, že se budete celý večer výborně bavit," přál na začátku plesu všem přítomným starosta Bohuslav Vávra. Myslím, že toto přáni se naplnilo.

RB

ps. Fotografie z plesu i další informace najdete na stránkách během týdne, už jsou připravené, ale k umístění na stránky potřebujeme spolupráci správce webu 

 


OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00