Dětský a rodičovský ples

Ples pro děti a rodiče je za námi. Poděkování patří všem, kteří pomohli. Hlavně rodičům, kteří se zapojili do jeho přípravy a organizace. Velký dík patří animátorovi Radku Dulovi, který se nejvíce zasloužil o pobavení nejen dětí, ale i dospělých. Mezi další patří učitelský sbor, který nacvičil s dětmi ZŠ pásmo k plesu. Jsme rádi, že se tento ples mohl uskutečnit a myslíme si, že se na plese všichni příjemně bavili. Fotky z této akce k nahlédnutí zde.

 
22.12.2009 - Beseda s důchodci

Srdečně Vás zveme na hezké kulturní odpoledne "Besedu s důchodci", která se koná v neděli 27.12.2009 v 15.00 hodin v kulturním domě.

 
Mikulášská nadílka v Boršicích u Blatnice
V neděli 6.12.2009 přijde do Boršic Mikuláš, andělé a určitě i čerti. Pokud se děti nebojíte, tak přijďte v 16 hodin ke kostelu.  Jak naděloval Mikuláš dárky dětem se můžete podívat zde.
 
Výstava keramických výrobků
ImageOd 1. do 15. prosince v místní knihovně vystavujeme výrobky dětí z keramického kroužku. Pokud máte čas, tak se přijďte podívat, co všechno se dá z hlíny vytvořit.
 
Večerní mše svatá spojená s evangelizačním divadlem

Mládež z Boršic u Blatnice zve tuto sobotu 28.11.2009 na večerní mši svatou v 18.00 hodin, při které můžete shlédnout evangelizační divadlo. Přijďte tak začít adventní čas. Všichni jste srdečně zváni.

 
Kateřinské hody v Boršicích u Bl.

ImageO víkendu se v Boršicích u Blatnice konaly tradiční Kateřinské hody. I v naší obci se nadále zachovávají lidové zvyky, především tradice krojových hodů, které jsou velmi populární.  Fotky z těchto krásně prožitých a protančených dnů můžete shlédnout na stránkách www.borsicane.cz, www.slovackoDNES.cz a také zde.

 
Časopis Krajem svatého Antonínka

ImageVyšlo poslední číslo časopisu Krajem svatého Antonínka v roce 2009. I v naší obci je možné si koupit poslední letošní číslo oblíbeného časopisu Krajem svatého Antonínka. Součástí časopisu je přehled akcí na Ostrožsku i Horňácku do konce roku i darovací certifikát na předplatné v roce 2010. Na 48 stránkách najdete mnoho fotografií, článků z našeho nejbližšího okolí. Pokud ještě nejste mezi pravidelnými čtenáři časopisu, můžete jej třeba vyzkoušet.

 
Zpívání mužských sborů
Mužský sbor Boršičané srdečně zve na "PREDHODOVÉ ZPÍVÁNÍ MUŽSKÝCH SBORŮ", které začíná 16.11.2009 v 18:00 hodin v kulturním domě v Boršicích u Blatnice. Vystoupí mužské sbory z Hluku, Blatnice, Hradčovic, Bánova a Nivnice, Ostrožské Lhoty a Boršic u Blatnice. Po pořadu následuje beseda u cimbálu s CM MLADÍ BURČÁCI. Vstupné je 50,- Kč.
 
Zlínský kraj opět vypomohl

Povodeň postïhla nejen Boršice u Blatnice, ale také sousední obec Blatničku, kde naše jednotka sboru dobrovolných hasičů zasahovala při povodních. Došlo k poškození požárního vozidla, které bylo nutné opravit.
Zlínský kraj poskytl částku 8 000,- Kč.

 
Výpomoc od Zlínského kraje při povodních

Dne 1. července 2009 v odpoledních hodinách postihla naši obec Boršice u Blatnice povodeň. Ve velmi krátkém čase byl dolní konec obce zaplaven. Voda se dostala i do sklepů budovy obecního úřadu a kulturního domu, kde se nacházely mimo jiné plynové kotly na topení a byly značně poškozeny. V této době byla ukončena akce "Obnova veřejné zeleně". Výsadba, která byla provedena při hlavní silnici I/54 byla pod vodou.
Zlínský kraj nám vypomohl v této tíživé situaci  neinvestiční dotací ve výši 30 000,- Kč, která pomohla z části pokrýt způsobené škody.

 

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 Následující > Konec >>OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00