Myslivecký den pro děti

Na ukončení prázdnin v neděli 30. srpna 2009 uspořádalo Myslivecké sdružení Boršice u Blatnice na fotbalovém hřišti Myslivecký den pro děti v rámci Nadace Děti-Kultura-Sport. Děti soutěžily ve střelbě ze vzduchovky, v poznávaní rostlin a zvířat aj. Všichni soutěžící byli odměněni za své výkony. Že se akce vydařila, můžete shlédnout na fotografiích, které jsou k nahlédnutí zde. 

 
Keramika - první tvoření
V naší malé keramické dílničce už se začalo tvořit. Fotky z prvního tvoření si můžete prohlédnout zde. Další informace a fotografie budeme postupně doplňovat na webových stránkách keramického kroužku. 
 
Keramický kroužek

Od září 2009 nabízíme možnost navštěvovat v Boršicích u Blatnice keramický kroužek. Pro bližší informace a pro přihlášení do keramického kroužku se zastavte v místní knihovně v úterý nebo ve čtvrtek od 16:30 do 18:30 hodin.

 
Prázdninová soutěž pro děti

Manažerka ENVIprojektu Zlín vyzývá děti k účasti na netradičním prázdninovém projektu pod
názvem - Pohádkový ekozvěřinec z vytříděného odpadu. Bližší informace zde.

 
Dětský den

V neděli 21.6.2009 uspořádala Obec Boršice u Blatnice pro děti dětský den, který byl financován z dotace od Zlínského kraje. Počasí přálo, děti si zasoutěžily, byl připraven turnaj v minigolfu, zahrály si fotbal. Fotky z této akce jsou k nahlédnutí zde.

 
Zrušení kontaktního místa stát. soc. podpory v Hluku

S platností od 1.7.2009 se v Hluku ruší kontaktní místo státní sociální podpory. Nově lze podávat žádosti v Uherském Hradišti, Svatováclavská 568 (budova Okresního soudu) - přízemí nalevo, popř. v Uherském Brodě, Masarykovo nám. 136.
Své žádosti můžete také předat pracovnici SSP, která bude každou středu od 13.00 do 17.00 hodin přítomna na Městském úřadě v Hluku (v zasedací místnosti). Zde budou vydávány i nové tiskopisy a poskytováno sociální poradenství.

 
Hasičské závody

Tak i u nás se budou konat v neděli 28. června 2009 hasičské závody, které jsou financovány z dotace od Zlínského kraje. Myslíme si, že kdo se příjde podívat jistě nebude litovat. Všichni jsou srdečně zváni.

 
Národní divadlo v Praze patřilo Boršicím u Blatnice

O takové "reklamě", jaká se podařila Boršicím u Blatnice, se mnohým jiným obcím může jen zdát. Ve středu 17. června 2009 patřila historická budova Národního divadla v Praze právě zpěvákům i muzikantům z Boršic a jejich okolí. Za velkého potlesku diváků předvedli v Národním divadle "Boršicků svajbu". 

 
První Svaté přijímání 24.5.2009

ImageTato neděle byla pro některé děti z naší vesnice opravdovou slavností. Během nedělní mše svaté přišlo k prvnímu přijímání 7 dětí z Boršic, 2 děti ze Suchova a 2 děti z Nové Lhoty. Určitě to pro ně byl nevšední okamžik, na který budou celý život vzpomínat. Velké díky patří otci Norbertovi za to, že tyto děti připravil na tuto krásnou slavnost, věnoval jim hodně svého času a určitě mnohým z nich předal i kus svého srdce. Fotografie z této slavnosti si můžete prohlédnout ZDE. 

 
Slaměný klobouk - divadelní představení

Divadelní společnost J. K. Tyla z Buchlovic Vás zve na divadelní představení Eugena Labichého
SLAMĚNÝ KLOBOUK. Představení se uskuteční v sobotu 16. května 2009 v 19.00hod v kulturním domě v Boršicích u Blatnice, vstupné je 50,- Kč.
Bližší info na www.divadelnici.cz

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 Následující > Konec >>OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00