Sportovní odpoledne

ImageSobotní odpoledne 28.6.2008 na místním fotbalovém hřišti patřilo všem dětem a nejenom jim...Děti prožily odpoledne plné soutěží, zábavy a her, které pro ně připravili místní sportovci, hasiči a myslivci. Odměnou pro všechny soutěžící byl balíček sladkostí, občerstvení a především medaile, ze které měly všechny děti velkou radost. Fotografie z této velmi vydařené akce najdete ve fotogalerii.

 
Pasování předškoláčků

ImageVe čtvrtek 26. června 2008 se 10 dětí pasováním na školáky rozloučilo s mateřskou školou. Určitě budou všechny děti rády vzpomínat na krásné chvíle prožité v mateřské škole.  Po prázdninách tito prvňáčci zasednou do školních lavic a už je kromě her čekají také povinnosti školáků. Přejeme jim, ať se jim ve škole moc líbí. Fotografie jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

 
Antonínkové sečení trávy

ImageMužský pěvecký sbor z Boršic u Blatnice si poprvé veřejně zazpíval v sobotu 14.června v Ostrožské Lhotě na slavnostech "Antonínkové sečení trávy". Fotografie z této akce jsou k nahlédnutí ve fotogalerii. Navštivte také nově vytvořené webové stránky mužského sboru http://www.mpsborsice.ic.cz/

 

 
Děti šly k prvnímu svatému přijímání
ImageNeděle 25.května byla pro řadu věřících v Boršicích u Blatnice velkým svátkem. K prvnímu svatému přijímání šlo v krojích sedm místních dětí. Podívejte se do fotogalerie, autorem pěkných snímků je pan Zákutný. 
 
Den matek

ImageV neděli 11. května 2008 patřil kulturní dům v Boršicích u Blatnice všem maminkám i babičkám. K jejich svátku jim děti místní mateřské a základní školy připravily pěkné vystoupení. Fotky z této akce jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

 
Sv. Antonínek patřil Boršicím
Známé poutní místo Sv. Antonínek patřilo v neděli 4. května Boršicím u Blatnice. Náš kněz P. Norbert měl totiž možnost tady zahájit novou "sezónu" prosebních poutí,  další na řadě jsou farnosti v Lipově, Nivnici, Dolním Němčí, Polešovicích, Velké nad Veličkou atd. atd. - poslední prosební pouť bude 7. září, kdy přijdou farnosti ze Strážnice, Petrova a Radějova. Brzy se tady na stránkách dozvíte, o čem P. Norbert na Antonínku mluvil,  ve fotogalerii zatím najdete fotky.
 
RB (www.slovackoDNES.cz) 
 
 
Týden pro Zemi

V uplynulém týdnu proběhl na zdejší škole Týden pro zemi. Jednalo se o aktivity zaměřené na ekologickou výchovu u příležitosti Dne Země. Předcházela jim Jarní měsíční přírodovědná soutěž, ve které byla pro žáky po dobu jednoho měsíce každý den připravena otázka o přírodě. Podívejte se ve FOTOGALERII (klikněte prosím)  na fotky. Fotky jsou z čištění lesa a návštěvy Kovosteelu.

 
Žáci prožili kouzelný večer s Andersenem
ImageTaké letos se žáci místní základní školy zúčastnili mezi dětmi oblíbené "NOCI S ANDERSENEM", kterou již sedmým rokem pořádá Knihovna B.B.Buchlovana v Uherském Hradišti v rámci oslav  Mezinárodního dne dětské knihy. Tato jedinečná akce připomíná narození známého dánského pohádkáře, které připadá na 2. dubna.

 
Archív: Mateřská školka a Tři králové
ImageDalší fotky z našeho archívu ukazují hned několik akcí. Jde především o akce mateřské školky, kdy si můžete prohlédnout děti při promítání, mikulášské nadílce a při zpívání vánočních koled.  Poslední  série zachycuje chození Tří králů v letošním roce.

Tady najdete promítání, mikulášskou nadílku, vánoční koledy a Tři krále.
 
Archív: Jak se v Boršicích otvíralo dětské hřiště
ImageK největším událostem roku 2007 patřilo v Boršicích u Blatnice otvírání nového dětského hřiště.  Krásné hřiště se podařilo  postavit díky grantu, o který  marně usilovala řada dalších obcí. Je nepochybné, že od prvních pěkných jarních dnů začne hřiště opět sloužit k radosti dětí.
Touto fotogalerií se zároveň začíná nová "kapitola" internetových stránek Boršic, na kterých se budete nyní setkávat se stále větším počtem fotek. Pro řadu z nich sáhneme právě do archívu  z minulých let.
A tady už je fotogalerie z otvírání hřiště... 

RB 
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Následující > Konec >>OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00