Noviny píší o našem Obecním plesu

Okresní týdeník Dobrý den s kurýrem přinesl informaci, týkající se sobotního Obecního plesu. „Tuto akci nechceme pojmout jako běžnou kulturní událost. Chceme, aby byla svým způsobem výjimečná,“ říká v článku starosta Bohuslav Vávra. Tady přinášíme celé znění článku:

 
Knihovnu vede paní Romana Schusterová

ImageBoršice u Blatnice se můžou pyšnit také svou knihovnou. Už přes rok ji vede paní Romana Schusterová - a věřte, svou práci dělá zcela jistě výborně. Můžete se přesvědčit sami, stačí, když kliknete na výborně spravované stránky knihovny, které jsou tady: http://www.knihovnaborsice.wz.cz/ Paní Schusterová se snaží pořádat pro děti řadu akcí, pečlivě vede také kroniku knihovny. Pokud byste si chtěli půjčit knížky, zastihnete ji na místě ve středu a v pátek, a to od čtyř do šesti hodin odpoledne. V tuto dobu můžete využít bezplatně rovněž internet.

 
Pozvánka na ples - prosba o sponzorský dar

Vážení přátelé, 

vedení obce Boršice u Blatnice se rozhodlo uspořádat 2. OBECNÍ REPREZENTAČNÍ PLES, který se uskuteční v sobotu 9. února 2008 v kulturním domě v Boršicích u Blatnice na podporu zviditelnění naši vesnice, ale nejenom jí.

 
Zajímavý pamětník pan Žufánek

ImageMezi nejzajímavější obyvatele Boršic u Blatnice patří pan Žufánek, jehož vzpomínky si budete moci brzy na stránkách přečíst. Pan Žufánek je přesně tou správnou osobou, za kterou je třeba přijít, pokud máte v historii obce nedostatky. Kromě jiného totiž dával dohromady boršickou kroniku, která předtím nebyla třicet šest let vedená. S jejím psaním pan Žufánek skončil až v sedmdesáti pěti letech, kdy měl vážné zdravotní problémy. Ale i dnes, když za ním přijdete, objevíte v něm příjemného společníka, od něhož se dozvíte mnoho zajímavého.

 
Boršice jsou součástí Mikroregionu Ostrožsko

Boršice u Blatnice se snaží spolupracovat mimo jiné s obcemi ve svém okolí. Také proto jsou součástí Mikroregionu Ostrožsko, jehož sídlo je v Uherském Ostrohu. Kromě Ostrohu  tvoří mikroregion Veselí nad Moravou, Hluk, Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Blatnice pod Sv. Antonínkem a Blatnička. Ostrožsko se zároveň snaží spolupracovat s Mikroregionem Horňácko. Další informace si můžete najít na stránkách www.ostrozsko.cz 

 
Myslivci pořádali v lednu ples

ImageMezi nejaktivnější občany Boršic u Blatnice patří myslivci. Svědčil o tom i jejich lednový ples, při kterém byl obecní sál zcela zaplněn. Návštěvníci si zatancovali za doprovodu známé dechové hudby Stříbrňanka a zároveň se snažili získat jednu z cen v bohaté tombole. Brzy najdete na stránkách také fotky z plesu, stejně jako mnohem více informací o samotné činnosti myslivců.   

 
Vítáme Vás na stránkách Boršic u Blatnice

Image
Starosta Bohuslav Vávra
Hezký den,

rádi bychom Vás v první únorový den přivítali na nových internetových stránkách Boršic u Blatnice. Budeme se snažit, abyste tady v nadcházejících dnech a týdnech nacházeli co nejvíce aktuálních, zajímavých a užitečných informací. Zároveň Vás prosíme o pochopení, že jsou některé odkazy ještě prázdné, usilovně pracujeme na tom, abychom je postupně doplňovali. 

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 Následující > Konec >>OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00