Predkaterinské zpívání
Mužský sbor Boršičané zve spoluobčany na tradiční Predkaterinské zpívání, které se uskuteční ve čtvrtek 16. listopadu ve 20 hodin v kulturním domě. Po zpívání následuje taneční beseda u cimbálu při Cimbálové muzice Mladí Burčáci. Zazpívají mužské sbory z Dolněmčí, Míkovic, Sadů, Osvětiman, Kunovic a Boršičané. Mužské sbory také zazpívají v ulicích Boršic u Blatnice po 21. hodině. Boršičané doufají, že se vám to bude líbit.
 
Informace pro občany

Seminář k nemocenskému pojištění zaměstnanců - úplné znění v PDF

Seminář k důchodovým nárokům- úplné znění v PDF

Seminář o sociálním pojištění - úplné znění v PDF  

 
Smuteční oznámení - p. Anežka Pomykalová
Smuteční oznámení - zde
 
Uzavírka silnice Boršice u Blatnice - Hluk
Z důvodu rekonstrukce silnice bude v Hluku uzavřena celá ulice Boršická a Mlýnská, to znamená nebude průjezdná ani křižovatka odbočující k Autopalu a to od 24.10.2017 do 06.11.2017. Upozorňujeme proto občany, že silnice Boršice u Blatnice - Hluk bude uzavřena - nebude průjezdná.
 
Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v Boršicích u Blatnice
  Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v Boršicích u Blatnice - úplné znění v PDF 
 
Volby do Poslanecké sněmovny parlamentu ČR
Oznamujeme občanům, že ve dnech 20. a 21. října 2017 se konají volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Volební místnost je v kulturním domě. Volit můžete v pátek od 14.00 do 22.00 hodin a v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin.
Volič prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky potřebnými doklady. 
Volič po obdržení úřední obálky vstoupí do prostoru určeného k úpravě hlasovacích lístků. Vloží do úřední obálky jeden hlasovací lístek té politické strany, politického hnutí či koalice, pro níž se rozhodl hlasovat.  Zároveň může volič na hlasovacím lístku zakroužkováním pořadového čísla nejvýš u 4 kandidátů uvedených na témže hlasovacím lístku vyznačit, kterému z kandidátů dává přednost.
Jestliže nemůže volič ze závažných, zejména zdravotních důvodů přijít hlasovat do volební místnosti, může požádat obecní úřad, nebo ve dnech voleb okrskovou volební komisi, aby mohl hlasovat mimo volební místnost.

 
3. ročník turnaje ve vaření kotlíkového guláše
plakat-gulas2017.jpg
 
Slovácké slavnosti vína 2017
  Slovácké slavnosti vína 2017 - pozvánka zde
                                            - program zde 
 
Putování za strašidly, Mezinárodní noční hasičské závody - fotografie

Fotografie z akce Putování za strašidly, která se konala v sobotu 26.8.2017 můžete zhlédnout zde: http://www.fotografiehluk.cz/?p=2963

Fotografie z mezinárodních nočních hasičských závodů  "Memoriál Jury Bartoňa", které proběhly také v sobotu 26.8.2017 můžete zhlédnout zde:  http://www.fotografiehluk.cz/?p=2961

 

 
3. ročník turnaje ve vaření kotlíkového guláše
Kulturní komise si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník turnaje ve vaření kotlíkového guláše, který se koná v sobotu 2. září 2017 na Domku lidových tradic v Boršicích u Blatnice. Vařit se začne ve 13 hodin, ochutnávky možné od 17 hodin. Vařit budou tyto týmy: Farní tým, Lokalita horní pole, Myslivci, Hasiči z Boršic a z Horního Němčí, Mužský sbor Boršičané, obec Lubina a Sportovci. K tanci a poslechu hraje cimbálová muzika Falešnica. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00