Upozornění na platnost občanských průkazů
V letošním roce končí platnost občanských průkazů vydaných v roce 2005 v rámci celostátní výměny občanských průkazů bez strojově čitelných údajů - bližší informace zde.
 
Víkend otevřených památkových domků
VÍKEND OTEVŘENÝCH PAMÁTKOVÝCH DOMKŮ NA UHERSKOHRADIŠŤSKU A UHERSKOBRODSKU 


OTEVÍRÁME VRATA, DVEŘE, DVÍŘKA, BRANKY…
Památkové domky, objekty lidového stavitelství, regionální muzea tak, jak je běžně neznáte… symboly života v obcích… doklady běžného vesnického života, hospodářství s každodenními povinnostmi tak, jak čas a roční období přinášelo… muškáty v oknech, nastlané bělostné peřiny, vždy čistý stůl, středobod každé domácnosti, kachlová kamna, obrázky a sošky patronů a svatých, modlitební knížky a růžence. Putujte s námi po památkových domcích, které budou o víkendu 6. – 7. 6. 2015 od 9 do 17 hod zpřístupněny veřejnosti aniž by byla třeba předchozí rezervace. Od těch nejpovolanějších průvodců, kteří velmi často stáli u zrodu objektu jako památky či expozice, se dozvíte zajímavosti ze života obyčejných obyvatel obcí, o řemeslech, hospodářství, odívání, historii dávné i nedávné velmi poutavým a nevšedním způsobem. V některých objektech jsou pro návštěvníky připraveny doprovodné programy ve formě ukázek řemesel či ochutnávek specialit.
JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!
Památkové domky -plakát 
Památkové domky - skládačka 1 - 
http://www.slovacko.cz/lokalita/6484/cms/28618/element/223674/download 

 


 
Dětský den IZS

Sbor dobrovolných hasičů a kulturní komise Boršice u Blatnice pořádají v sobotu 6. června 2015 Dětský den s IZS. Program začíná od 13.00 hodin ukázkou zásahu evakuace a hašení požáru v základní škole, od 14.00 hodin ukázkou vozidel a techniky IZS v hasičské zbrojnici a další program pro děti - soutěže, hry, vodní a pěnové hrátky, skákací hrad bude připraven na cvičném  hřišti také od 14.00 hodin. Plakát zde. Zároveň Vás ředitelství základní školy zve na Den otevřených dveří v základní škole v Boršicích u Blatnice, který se koná také v sobotu 6.6.2015 od 10.00 hodin.

Fotografie z této vydařené akce můžete shlédnout zde:  http://www.fotografiehluk.cz/?p=2571

 

 
Plánovaná úplná uzavírka silnice III/4956 mezi Boršicemi u Blatnice a Hlukem
Od 25.5.2015 do 31.8.2015 bude z důvodu opravy mostu ev.č. 4956-2 úplná uzavírka silnice III/4956 mezi Boršicemi u Blatnice a Hlukem.
 
Mezinárodní ekologický festival - Klub kultury
Klub kultury již brzy odstartuje 40. ročník mezinárodního ekologického festivalu TSTTT, jehož stěžejním programem jsou filmová a fotografická soutěž (9. - 14. 6.). 
Uzávěrky pro zaslání soutěžních fotografií (26. 5.) a filmových snímků (11. 5.) se nezadržitelně blíží a my bychom moc rádi dali šanci na výhru všem zájemcům.
Informace k připravovanému festivalovému programu, který jako obvykle nabídne spoustu zábavy malým i velkým návštěvníkům, je veřejně přístupný a na všechny akce je vstup ZDARMA, naleznete na www.tsttt.cz.
Více info konkrétně k fotografické soutěži tady: http://tsttt.cz/fotograficka-soutez
Více info konkrétně k filmové soutěži pak tady: http://tsttt.cz/filmova-soutez


 
Výběrové řízení - pronájem koupaliště - Horní Němčí
Pronájem koupaliště - Horní Němčí - výběrové řízení - úplné znění v PDF
 
Smuteční oznámení - p. Václav Žufánek
Smuteční oznámení zde.
 
Smuteční oznámení - p. Antonín Křivák
Smuteční oznámení - zde.
 
Smuteční oznámení - p. Jiří Bartoň
Smuteční oznámení zde.
 
Boršický fašank
 
Kulturní komise, sbor dobrovolných hasičů a MPS Boršičané pořádají v sobotu 14. února 2015 tradiční boršický fašank. Průvod, do kterého zveme i spoluobčany vychází v 10.00 hodin od hasičské zbrojnice. Obchůzka bude ukončena ve 20.00 hodin pochováním basy v kulturním domě. Hraje dechová hudba Javorinka, občerstvení je zajištěno.
Plakát zde.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>OBEC Boršice u Blatnice
687 63 Boršice u Blatnice 157
Tel.: +420 572 582 712
Fax: +420 572 582 712

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
datová schránka: 2eebfdr

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:
7:30 - 12:00
13:00 - 17:00